BEZPŁATNE KONSULTACJE ONLINE

Zapisz się na bezpłatne 15 minutowe konsultacje i rozwiążmy Twój problem wspólnie 🙂

Gdy pracujesz nad swoim projektem prawdopodobnie jesteś jednocześnie księgową, graficzką, copywriterką, webmasterką, prawniczką…. Lista umiejętności, które musisz ogarniać wręcz nie ma końca.

Coś o tym wiem. Od ponad dwóch lat prowadzę mój biznes i tak potrafię: rano pisać teksty na stronę WWW, po południu obsługiwać bieżących klientów, a wieczorem księgować faktury.

Wiem też, że mało kto we wszystkich dziedzinach osiągnął poziom ekspert. Raczej normalne jest, że szukamy pomocy u osób z większym doświadczeniem w danym temacie niż nasze.

Najlepszym sposobem na uzyskanie odpowiedzi na nurtujące nas pytania są indywidualne konsultacje online. W mojej ofercie również znajdziesz takie konsultacje.

Ale umówmy się, nie znamy się jeszcze i skąd masz wiedzieć, czy moja wiedza i doświadczenie będzie dla Ciebie pomocne? Dlatego już dziś, już teraz, zapraszam Cię na bezpłatne 15 minutowe konsultacje online.

W trakcie konsultacji:

wspólnie rozwiążemy Twój problem

odpowiem na Twoje pytania i (mam nadzieję) rozwieję wątpliwości

mogę pomóc Ci z WordPress, SEO, newsletterami, płatnościami online, kursami online, automatyzacją i innymi technicznymi aspektami biznesu  

Co dalej:

Wypełnij formularz zapisu. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko dołączenia do mojego newslettera i liczę, że pozostaniemy w kontakcie.

Potwierdź zapis. Przyjdzie do Ciebie email z prośbą o potwierdzenie – sprawdź koniecznie SPAM oraz zakładki promocje / oferty. 

Umów się na rozmowę. Na stronie z potwierdzeniem zapisu znajdziesz kalendarz, wybierz datę, godzinę i potwierdź.

Wybierz środek komunikacji. W jaki sposób chcesz się połączyć, może to być: Facebook Messenger, ZOOM, rozmowa przez telefon lub whatsapp, a może masz inny pomysł?

Przygotuj się do rozmowy. Pomyśl o czym chciałabyś ze mną porozmawiać – 15 minut potrafi zlecieć w mgnieniu oka. Daj mi znać jaki temat chcesz poruszyć, abym i ja mogła lepiej się przygotować. 

I do usłyszenia!

Ja nazywam się Marta Ostaszewska i od 2 lat zajmuję się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych. Mam na koncie kilkanaście zrobionych stron na WordPressie – takich zupełnie od zera. 

Bezpłatne konsultacje oferuję, ponieważ sama nie raz miała przyjemność skorzystać z takiej oferty u innych. I wiem jak taka 15 minutowa rozmowa może być pomocna.

Dodatkowo wspieram biznesy od technicznej strony i sprawiam, że wszystko, co trudne i techniczne staje się zrozumiałe i „do zrobienia”.

Pin It on Pinterest