VI Gala Kobiecych Inspiracji – Foto Relacja

Gru 13, 2017 | Fotografia

Oh co to było za wspaniałe wydarzenie! VI Gala Kobiecych Inspiracji na długo zostanie w mojej pamięci. Nieprzypadkowo spotkanie to nazywa się galą inspiracji, gdyż tych nie brakuje.

VI Gala była inna od pozostałych. Po raz pierwszy organizatorki wykorzystały taką formułę wydarzenia. Była to sobota pełna atrakcji. Można było wziąć udział w kameralnym warsztacie i rozwinąć swoje umiejętności między innymi w tematach live video (Sylwia Dąbrowska, Teacherka), sprzedaży (Joanna Fandrey-Skowronek, Sprzedawaj z Pasją) lub odkryć swój pomysł na dobry biznes (Anna Koprowska, Unicoaching, spełnij się zawodowo!). Każdy komu brak pomysłów na świąteczny prezent dla najbliższych zapewne znalazł coś ciekawego spośród 30 wystawców w strefie „Galeria Kobiecych Biznesów”. Na koniec wydarzenia, niczym wisienka na torcie miały miejsce prelekcje przedsiębiorczych kobiet. Pośród nich można było posłuchać na żywo kobiet, które na co dzień osiągają sukcesy w świecie online.

Wróciłam do domu zmęczona, jednak cały dzień na nogach z aparatem i łapanie uśmiechów to ciężka praca, ale z pełną głową inspiracji i zmotywowana do dalszych działań. Serdecznie dziękuję organizatorkom – Joannie Suchockiej i Monice Wyderka-Chodak – za możliwość uwiecznienia tego wydarzenia na zdjęciach. Koniec gadania zobaczcie sami.

PS. Wszystkie zdjęcia można pobrać tutaj. Będę wdzięczna za udostępnianie zdjęć z pamięcią o autorze :

Marta Ostaszewska VIP Map Blog

Cześć, jestem Marta!

Sprawiam, że wszystko, co trudne i techniczne staje się zrozumiałe i "do zrobienia".
Na blogu piszę o WordPress, SEO i technicznych aspektach biznesu online.

Samodzielnie tworzysz stronę WWW?

Pobierz moją autorską checlistę i z łatwością - krok po kroku - stwórz stronę WWW na Wordpress.

POBIERAM CHECKLISTĘ

Pin It on Pinterest