OTWARTE KONSULTACJE ONLINE

Otwarte konsultacje to cotygodniowe, 40 minutowe spotkanie. Dołącz i zadaj swoje pytanie – bez zapisywania się! 

Jeśli to czytasz, to znaczy, że jesteś subskrybentem mojego newsletter*, bo tylko z Wami podzieliłam się tym pomysłem. Bardzo Ci dziękuję za zaufanie, cieszę się, że ze mną jesteś i mam nadzieję do zobaczenia w najbliższy wtorek 💚.

*Jeśli nie jesteś jeszcze subskrybentem i trafiłaś na tę stronę w inny sposób, to szybko to nadrób i zgarnij przy okazji checklistę – własna strona WWW krok po kroku

Pomysł na otwarte konsultacje online zrodził się w mojej głowie całkiem niespodziewanie. Inspiracją były godziny konsultacyjne, jakie miały miejsce u mnie na Politechnice. Wykładowcy i ćwiczeniowcy byli dostępni dla studentów przynajmniej przez 1 godzinę w tygodniu (oczywiście poza regularnymi zajęciami). Studenci w wyznaczonym terminie mogli przyjść, porozmawiać, zapytać się i rozwiać swoje wątpliwości.

Przyznam Ci się, że jako student nie doceniałam takiej formy pomocy. Dopiero jak stanęłam po drugiej stronie „barykady” i zaczęłam uczyć studentów (tak, tak przez kilka lata uczyłam na Politechnice Gdańskiej jak buduje się domy) zrozumiałam jak nieoceniona jest to pomoc.

I tak krojąc bakłażany do obiadu pomyślałam, dlaczego by nie przenieść tego do świata online. Myśl ta, tak bardzo się mnie uczepiła, że postanowiłam ją wdrożyć w życie. Niech marzec i 4 nadchodzące sesje otwartych konsultacji będą eksperymentem. Jeśli spodoba Wam się taka forma spotkań, to zagoszczą one u mnie na dłużej. Tyle słowem wstępu, poniżej znajdziesz garść konkretów 🙂

GARŚĆ KONKRETÓW:

Otwarte konsultacje będą odbywać się przez aplikację ZOOM. Nie musisz nic instalować – wystarczy kliknąć w link do spotkania pod odpowiednią datą. Jeśli zainstalujesz aplikację będzie Ci łatwiej i szybciej dołączysz do wydarzenia (tutaj link do strony ZOOM). 

Gdy dołączysz do spotkania Twoja kamera będzie automatycznie wyłączona, a mikrofon wyciszony. W każdej chwili będziesz mogła włączyć mikrofon i faktycznie ze mną porozmawiać. Jeśli będziesz chciała możesz również uruchomić kamerę. Mój mikrofon i kamera będą cały czas włączone, więc powinnaś mnie widzieć i słyszeć przez całe spotkanie.

Do otwartych konsulacji możesz dołączyć w dowolnym momencie i tak samo się rozłączyć.

Nie musisz się zapisywać. Jak będzie zbliżała się godzina spotkania kliknij w link pod odpowiednią datą. Chcesz dostać przypomnienie o spotkaniu? Dodaj wydarzenie do kalendarza Google.

W spotkaniu jednocześnie może wziąć udział 100 osób.

Jest to pilotażowy projekt i coś może pójść niezgodnie z planem – bądź proszę wyrozumiała 🙂 A jeśli zauważyłaś coś, co mogłabym poprawić i zrobić lepiej to pisz na marta@vipmap.pl – taki feedback jest na wagę złota.

NAJBLIŻSZE SESJE OTWARTYCH KONSULTACJI

W marcu zaplanowałam 4 sesje otwartych konsultacji o godzinie 10 lub 18. Każda sesja odbywać będzie się we wtorek i potrwa 40 minut. Terminy kolejnych sesji będę umieszczać na bieżąco w zależności od Waszego zainteresowania.

Aby dołączyć do sesji wystarczy kliknąć w przycisk „LINK DO SPOTKANIA”. A jeśli przeglądasz tę stronę z dużym wyprzedzeniem i nie chcesz przegapić sesji, możesz dodać wydarzenie do kalendarza Google klikając w odpowiedni guzik.

05.03.2019 (wtorek) godz. 10:00

12.03.2019 (wtorek) godz. 18:00

19.03.2019 (wtorek) godz. 10:00

26.03.2019 (wtorek) godz. 16:00

Mam nadzieję do zobaczenia w najbliższy wtorek!

W razie pytań pisz: marta@vipmap.pl

Pin It on Pinterest