Zaznacz stronę

Case Study

Abitarela – B&B w Sigean, Francja

Opis Klienta

Abitarela to pięciopokojowy pensjonat typu B&B położony w Sigean, we Francji. Znajduje się między Rezerwatem Afrykańskim a plażą, oferując pokoje dwuosobowe oraz apartamenty rodzinne. Umieszczony w zabytkowej kamienicy z 1700 roku, typowej dla średniowiecznego Sigean.

Sytuacja klienta

Klient potrzebował strony internetowej, która w atrakcyjny sposób prezentowałaby ofertę pokoi i posiłków dla potencjalnych gości, zarówno z Francji, jak i z zagranicy. Istotnym celem było skuteczne przekierowanie odwiedzających do kalendarza rezerwacji, a także automatyzacja procesu tworzenia i wysyłki voucherów prezentowych, co znacznie przyspieszyłoby i ułatwiłoby działania klienta.

Co przygotowałam
  • Strona internetowa: strona główna oraz 5 podstron.
  • 3 wersje językowe (francuski, angielski i hiszpański)
  • Integracja systemu rezerwacyjnego beds24 na stronie WWW
  • Sprzedaż voucherów prezentowych na różne okazje z automatyczną wysyłką mailem uzupełnionego voucheru w PDF (plik gotowy do druku). Zakup voucherów odbywa się przez Woocommerce z płatnością kartą kredytową.
  • Spersonalizowana strona błędu 404.
  • Krótka ankieta satysfakcji, która przekierowuje zadowolonych klientów do pozostawienia opinii na Google Maps oraz umożliwia niezadowolonym klientom wysłanie wiadomości.

Gotowa, by rozpocząć tworzenie Twojej strony internetowej?

Zapraszam Cię do wspólnego działania i tworzenia przyszłości naszych biznesów!

Umów się ze mną na spotkanie i rozpocznijmy pracę nad Twoim projektem!

Pin It on Pinterest