Zaznacz stronę

WordPress & Divi freelancer

Cześć!

Jestem Marta Ostaszewska

Od 2017 roku specjalizuję się w budowaniu skutecznych stron WWW. Moja praca opiera się na indywidualnym podejściu, gdzie strony internetowe tworzę dla klientów, jakbym robiła je dla siebie.

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu w biznesie, oferuję nie tylko profesjonalizm i solidne wykonanie, ale także głębsze zrozumienie potrzeb klienta oraz skuteczne strategie wzmacniania obecności online.

To, co naprawdę mnie cieszy, to widok rosnącej skuteczności i rozwoju biznesów moich klientów z upływem czasu.

W biznesie na swoim działam od 2017 roku. To wiele lat obserwowania rynku, klientów i biznesów ale i zbierania własnego doświadczenia w działaniu, w eksperymentowaniu i w poznawaniu samej siebie. W 2017 roku rozpoczęłam swoją drogę jako wirtualna asystentka, która po trudnym doświadczeniu zawodowym chciała żyć i pracować na własnych zasadach szukając swojej ścieżki. W 2024 roku jestem przedsiębiorczynią, współwłaścicielką 3 obiektów gastronomiczno-hotelarskich, pracodawczynią i kobietą, która wie, że czas obudzić markę VIP Map z kilkuletniego, zimowego snu.

Specjalizuję się w rozwiązywaniu technicznych problemów korzystając z dostępnych niskokosztowych narzędzi. Ktoś już wynalazł koło, po co je na nowo wymyślać? Sprawiam, że wszystko, co trudne i techniczne staje się zrozumiałe i „do zrobienia”. Jestem do zadań technicznych! Wierzę, że wszystko jest możliwe do osiągnięcia, i jest to mieszanka odwagi, wytrwałości, łagodności do siebie i akceptacji, że nie wszystko zadzieje się teraz i od razu.

Fascynuje mnie obserwowanie jak pomysły zmieniają się w działające biznesy. Wiem, że nie mogę samodzielnie wdrożyć każdego pomysłu na biznes, ale bycie częścią zespołu, który przekształca pomysły w działające biznesy daje mi ogromną satysfakcję. Budowanie stron WWW to coś, co robię dobrze i skutecznie. Strony internetowe dla swoich klientek (i klientów) robię jak dla siebie. Bo nie ma dla mnie większej radości niż obserwowanie jak rozwijają się biznesy moich klientek z biegiem lat. Bo pamiętaj, prowadzenie biznesu to maraton, poproś innych o pomoc, skup się na tym co robisz najlepiej i rozsądnie wydaj energię.

4 mniej lub bardziej istotnych faktów o mnie

Jestem magistrem inżynierem budownictwa

Studia magisterskie ukończyłam z wyróżnieniem i do dzisiaj jestem dumną posiadaczką złotej odznaki Politechniki Gdańskiej. Mimo że nie pozostałam w branży budownictwa, cieszę się, że teraz mogę budować wirtualne domy dla biznesów.

Płynnie mówię w trzech językach

Polskim (urodziłam się w Polsce), angielskim (pierwszy obcy język, którego uczę się od przedszkola) i francuskim (bardzo wymagający, ale to we Francji teraz mieszkam). Chciałabym kiedyś dodać do tej listy hiszpański, ale mój hiszpański potrzebuje praktyki, więc wiem, że nie da się robić wszystkiego na raz.

Mieszkam na południu Francji

Gdzie przez 300 dni w roku świeci słońce, zimy są łagodne, a do piaszczystej plaży nad Morzem Śródziemnym mam tylko 15 minut drogi. Czasem zdarza mi się zapomnieć o tym wszystkim.

Jestem wspólniczką w branży turystycznej

Do Francji przyjechałam w 2019 roku, gdzie wraz z partnerem otworzyliśmy pierwszy pensjonat – Entre Midi w Capestang. Od tego czasu, w ciągu zaledwie kilku lat, rozszerzyliśmy naszą działalność, otwierając kolejne obiekty w różnych miejscach (Abitarela w Sigean, Les Tilleuls w Salles-Curan i Nogapatio w Nogaro).

Gotowa, by rozpocząć tworzenie Twojej strony internetowej?

Zapraszam Cię do wspólnego działania i tworzenia przyszłości naszych biznesów!

Umów się ze mną na spotkanie i rozpocznijmy pracę nad Twoim projektem!

Pin It on Pinterest